Miał jest paliwem tanim i dosyć dobrym. Najlepiej jest jednak wybrać ekomiał. Kiedy zaczynamy myśleć, w jaki sposób w tym roku chcemy ogrzać dom to Zastanawiamy się zawsze nad tym, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu. Miał węglowy jest jednym z najtańszych paliw więc oczywistym będzie że wybierzemy to rozwiązanie z ekonomicznego punktu widzenia. Jednak Zawsze powinniśmy stawiać na jakość spalania, ponieważ tylko w ten sposób będziemy mogli mówić o długim ogrzewaniu naszego domu lub też obiektu firmowego. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza gdy chcemy zakupić bardzo dużej ilości takiego produktu jak ekomiał, którym będziemy palić całą zimę i ogrzewać bardzo duże terytorium. Na rynku mamy dostępną firmy rastar, która oferuje zarówno miał, jak również węgiel czy opał.

Najlepsze i konkurencyjne cenowo kasy fiskalne.
Nasza oferta skierowana jest do placówek handlowych w zakresie wyposażenia ich w kasy fiskalne. Poza sprzedażą kas zajmujemy się również ich serwisowaniem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Posiadamy szeroką i zróż...
